Servis a dodávky ND

Nabízíme servis a dodávky náhradních dílů k řídícím systémům, jejichž podpora již byla ukončena, případně jejichž výrobci již zanikli.

Stroje a zařízení mohou mít delší životnost, než výrobce původně plánoval. Nejsou výjimkou zařízení, které přežijí své výrobce. Pokud je potřeba takovéto zařízení udržet v chodu, je nutné udržet v chodu i jeho řídící systém.

U výrobních zařízení mnoho komponent podléhá opotřebení. Dokážeme zajistit výrobu kompatibilních komponent (např. snímače, komunikační kabely, rozhraní apod.) a to již od jednoho kusu po malosériovou výrobu.

Naše služby využívá řada podniků, od malých živnostníků pracujících na vyřazených strojích z továren po velké korporace, které potřebují udržet v chodu starší linky do doby kompletní rekonstrukce výroby.Repase řídících PC systémů

Pro majitele starších výrobních zařízení nabízíme opravy a repase řídících systémů na bázi PC a související služby. V případě, že váš starý systém již není možno rekonstruovat, stále zůstává možnost realizace repliky. Dokážeme zajistit opravy nebo náhrady systémů přibližně od roku 1985, tedy PC AT 286 s operačním systémem MS DOS.

Každý takovýto starší systém je do jisté míry jedinečný. Neváhejte poptat nezávaznou kalkulaci - předběžná analýza je zdarma!

Nabízíme:

  • Provozní servis a údržbu PC řídících systémů od PC AT/286 po současnost
  • Havarijní opravy starých a historických PC 286,386,486,pentium
  • Obnovy dat z havarovaných PC se systémem DOS i Windows (3.x, NT 4, 95/98, …)
  • Repase a rekonstrukce řídících PC systémů
  • Výstavbu replik starších řídících PC systémů
  • Servis historických PC
rad\nd.txt (9036 views) · Poslední úprava: 2023/07/05 10:53 autor: admin